Hakkımızda

Sentiment Algo > Hakkımızda
Değerimiz

Yeni nesil yatırım deneyimi için Sentiment Algo’yu keşfedin

Üyelik Paketlerimiz

Premium, Platin, Yıldız ve Gold planlarımız ile Borsa İstanbul endeks ve hisse senetlerinde birkaç tıklama ile kapsamlı veri analizlerine sahip olabilirsiniz. 

Sentiment Algo Akademi

Sentiment Algo akademi ile finansal okuryazarlığı destekliyoruz. Yatırımcıların pusulası olmayı amaçlıyoruz.

Yatırım Fonu İşlemleri

Sentiment Algo verileri kullanılarak yönetilen Hedef Portföy Sentiment Serbest Fon ile fon dünyasına yeni bir bakış sunuyoruz. 

Algoritmik İşlemler

API bağlantısı ile veri sağlama hizmetleri için Sentiment Algo verilerini kullanabilirsiniz. Sentiment Algo otomatik işlem robotları ve algoritmik işlemler tarafında diğer hizmetlerimiz konusunda bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Sentiment Algo Günlük Bültenler

Borsa İstanbul endeks ve hisse senetleriyle ilgili günlük yorumlar, yoğunlaşma hisseleri, dikkat çeken hisseler ve sektörler gibi bilgilerin yer aldığı Günlük Bültenlerimize tamamen ücretsiz olarak, kurumsal iş birliği yaptığımız Türkiye’nin önde gelen aracı kurumlarından ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda

Yatırım dünyasını demokratikleştiriyor, herkesin yatırım yapabilmesini sağlıyoruz!

SENTİMENT ALGO yatırımcılara, borsa ile ilgili geniş bir perspektif sunarak, bilgi eşitsizliğini dengelemeyi hedefleyen bir yazılımdır. Veri Analizleri ile borsanın ve hisselerin ruh halini yorumlayarak kolay anlaşılabilir rakam ve grafiklerle sunar. Yatırımcıların karar verme sürecini analizlerle birleştirerek bilinçli kararları vermelerini sağlar.

  • Kullanıcı Dostu
  • Dakikalar İçinde Analizler
  • Kolay Anlaşılır 
  • Tüm yatırımcılara uygun